Ministerstvo chce snížit nákladním dopravcům poplatky za koleje

Datum: 26.11.2012 14:38Zdroj: Finanční noviny
Praha - Ministerstvo dopravy chystá úlevy pro nákladní železniční dopravce, za použití kolejí by měli v budoucnu platit méně než dosud. Na dnešním Žofínském fóru věnovanému budoucnosti železniční dopravy v Česku to řekl ministr dopravy Pavel Dobeš. Úřad podle něj rovněž plánuje pobídky pro dopravce, kteří prokazatelně zvýší objem zboží přepravovaného po českých železnicích.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Neděle 28. června 2026 Praha 07:53,New York01:53