KMV chtějí z Kyselky přepravit třetinu své produkce po železnici

Datum: 28.8.2012 13:58Zdroj: Finanční noviny
Vojkovice (Karlovarsko) - Společnost Karlovarské minerální vody (KMV) chce přepravit zhruba třetinu své produkce ze stáčírny v Kyselce k zákazníkům po železnici. Za zhruba deset milionů korun zprovoznila vlečku z Kyselky do Vojkovic, odkud bude naložený vlak pokračovat do meziskladu v Přerově. Přepravu zajistí pro KMV smluvní partner, dceřiná firma společnosti Autodoprava Hanzalík. Novinářům to dnes při vypravení první soupravy řekl generální ředitel KMV Alessandro Pasquale.

Zdroj

Zpět na zprávy dne

Čtvrtek 25. června 2026 Praha 05:09,New York23:09